Kontakt

Lokal eller global produktion. Ingeniør eller indkøber. Elektromotorer eller transmissioner. Kontakt os, og læn dig tilbage.

Hoyer, Sverige

Kontakt os

Hoyer, Norge

Kontakt os

Hoyer, Danmark

Kontakt os

Hoyer, Benelux

Kontakt os

Hoyer, Tyskland

Kontakt os

Hoyer, Japan

Kontakt os

Hoyer, Korea

Kontakt os

Hoyer, Kina

Kontakt os

Hoyers afdelinger
Premium Distributører

Vores hovedkvarter

Hoyer, Denmark

Over Hadstenvej 42
DK-8370 Hadsten

Phone: +45 86 98 22 55

Fax: +45 86 98 22 56

hoyermotors@hoyermotors.com

Hoyer, China

No.19, Middle JingWu Road
BeiLun District, Ningbo
Zhejiang Zip code 315821

Phone: +86 8621 8036 4698

Fax: +86 574 2628 1569

hoyermotors@hoyermotors.cn

Vores afdelingskontorer

Hoyer, Benelux

Vasteland 78
3011 BN Rotterdam

Phone: +31 10 420 35 20

Fax: +31 10 420 44 51

benelux@hoyermotors.com

Hoyer, Germany

Landsberger Strasse 155
80687 München

Phone: +49 89 700 88 235

Fax: +49 543 56 333

germany@hoyermotors.com

Hoyer, Japan

Mizunobu Bldg 7F, 1-11−1, Kitasaiwai
Nishi-ku Yokohama

Phone: +81345711517

japan@hoyermotors.com

Hoyer, Norway

Torvet 1
3256 Larvik

Phone: +47 33 18 00 11

norway@hoyermotors.com

Hoyer, Sweden

Liljeholmsstranden 5
PO box 44017 SE-100 73 Stockholm

Phone: +46 8 446 877 13

sweden@hoyermotors.com

Hoyer, Korea

302ho, Code square, 3150-1, Daejeo 2-dong, Gangseo-gu
Busan, 3150-1

Phone: +82 51 944 1268

Fax: +86 51 996 0252

korea@hoyermotors.com

Hoyer, Polen

Stanisława Konarskiego 11
33-100 Tarnów
Poland

Phone: +48 668 924 448

poland@hoyermotors.com

Lad os holde kontakten!

Copyright 2017 Hoyer Motors © All rights reserved