Kontakt og Lokale Kontorer

Lokal eller global produktion. Ingeniør eller indkøber. Elektromotorer eller transmissioner. Kontakt os, og læn dig tilbage.

Hoyer, Finland

Hoyer, Sverige

Hoyer, Norge

Hoyer, Danmark

Hoyer, Benelux

Hoyer, Tyskland

Hoyer, Japan

Hoyer, Korea

Hoyer, Kina

Vores hovedkvarter

Hoyer, Denmark

Over Hadstenvej 42
DK-8370 Hadsten

Phone: +45 86 98 22 55

Fax: +45 86 98 22 56

hoyermotors@hoyermotors.com

Hoyer, China

No.19, Middle JingWu Road
BeiLun District, Ningbo
Zhejiang Zip code 315821

Phone: +86 574 2628 1577

Fax: +86 574 2628 1569

hoyermotors@hoyermotors.cn

Vores afdelingskontorer

Hoyer, Benelux

Vasteland 78
3011 BN Rotterdam

Phone: +31 10 420 35 20

Fax: +31 10 420 44 51

benelux@hoyermotors.com

Hoyer, Germany

Landsberger Strasse 155
80687 München

Phone: +49 89 700 88 235

Fax: +49 543 56 333

germany@hoyermotors.com

Hoyer, Japan

Mizunobu Bldg 7F, 1-11−1, Kitasaiwai
Nishi-ku Yokohama

Phone: +81 80 4830 4488

japan@hoyermotors.com

Hoyer, Norway

Torvet 1
3256 Larvik

Phone: +47 33 18 00 11

norway@hoyermotors.com

Hoyer, Sweden

Liljeholmsstranden 5
PO box 44017 SE-100 73 Stockholm

Phone: +46 8 446 877 13

sweden@hoyermotors.com

Hoyer, Korea

302ho, Code square, 3150-1, Daejeo 2-dong, Gangseo-gu
Busan, 3150-1

Phone: +82 51 996 0251

Fax: +86 51 996 0252

korea@hoyermotors.com

Hoyer Finland

Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa
Finland

Phone: +35 824 808 4400

finland@hoyermotors.com

Job hos Hoyer

Det er vores dygtige og motiverede medarbejdere, der står bag vores succesfulde partnerskaber med kunder og leverandører. Vi stræber efter at tiltrække og fastholde de bedste i branchen og på den måde sørge for, at vores kunder får den absolut bedste kvalitet og service i det daglige samarbejde.

Ledige stillinger

Key Account Manager, Hoyer Transmissions, Danmark

Sales Trainee 2018, Hoyer Motors, Danmark

Du er velkommen til at kontakte os på job@hoyermotors.com hvis du mener, at vi ikke kan undvære dig og det, du kan bidrage med.

Lad os holde kontakten!

Copyright 2017 Hoyer Motors © All rights reserved